Чим ми відрізняємось?

Ортопедія в Кракові розпоряджається сучасним реабілітаційним залом і повною сферою фізіотерапії, кабінетом для вправ, кабінетом мануальної терапії, гідротерапії, психотерапії. У Відділі Реабілітації ми працевлаштовуємо лікарів із спеціальністю в сфері медичної реабілітації, спеціалістів з фізіотерапії, магістрів фізіотерапії. Наші фізіотерапевти постійно розширюють свої знання і вдосконалюють вміння, беручи участь в курсах в сфері фізіотерапевтичних методів лікування.

РЕАБІЛІТАЦІЯ В СХЕМІ "ОДИН НА ОДИН"

Реабілітація в Кракові в схемі "один на один" - індивідуально підібрана реабілітаційна програма, в якій пацієнт знаходиться під опікою одного терапевта. Така модель допускає можливість ведення занять через інших терапевтів з колективу тільки в разі необхідності. Завдяки цьому є приватність, також краща комунікація між пацієнтом і фізіотерапевтом, що забезпечує більший комфорт цілої терапії.

КОМПЛЕКСНІСТЬ

Ортопедікум гарантує комплексну програму реабілітації, яке реалізовується в одному місці, що дозволяє за короткий час отримати досконалі результати. Комплексність виражається також в скріпленні багатьох форм терапії - вирішуючи проблему дисфункції, ми працюємо на рівні суглобів, м'язів і шкіри, за відносно швидкий час оптимізуючи ефекти лікування.

ТІСНА СПІВПРАЦЯ ТЕРАПЕВТИЧНОГО КОЛЕКТИВУ

Тісне співробітництво лікаря з фізіотерапевтом оптимізує перебіг лікування, а робота в терапевтичному колективі, в якому є лікар, фізіотерапевт і медсестра дозволяє шукати рішення проблем на різних рівнях і зменшує ризик ускладнень.

АВТОРСЬКІ ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Ми пропонуємо авторські програми занять, таких як "Здоровий хребет", що має на меті профілактику захворювань хребта, заняття з коригуючої гімнастики для дітей, "Веду здорови спосіб життя - я здоровий".

ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

У рамках реабілітації в Кракові ми служимо допомогою в підборі відповідного ортопедичного забезпечення, допоміжного устаткування до застосування в щоденній діяльності, всю необхідну інформацію можна отримати в Консультаціному центрі травматично-ортопедичної хірургії.