Фізіотерапія

Фізіотерапія Завдяки широкому спектру ортопедичного обладнання, можна використовувати широкий спектр фізіотерапевтичних процедур. Фізіотерапії включає в себе, серед інших процедур, таких як лазерна терапія, ультразвук, електролікування, магнітна терапія, масаж, дренаж, джакузі, кріотерапії, пневматичний стискуючий масаж, ударно хвильова терапія і високо-енергетичного лазера.

Електротерапія *. * Електротерапія є частиною фізіотерапії, яка використовує електричне та лікувальне лікування для медичних та діагностичних цілей. Обробка проводиться з використанням частоти постійного струму або частоти імпульсів різної частоти.

Магнітотерапія *. * Магнітотерапія є ефективним методом лікування імпульсного магнітного поля низької частоти. Метод застосований у багатьох галузях медицини, серед іншого. в ортопедії, ревматології та внутрішніх захворюваннях.

* Обробка високочастотних електромагнітних полів *. BTL-6000 Shortwave - короткохвильова діатермія для теплової терапії з використанням високочастотних хвиль.

* Інфрачервоне випромінювання IR. * Світлова терапія - це метод фізіотерапії, який використовує електромагнітне випромінювання для лікування. У медицині для біологічного ефекту використовується 770-15000 нм ІЧ-випромінювання.

Лазер *. * Біостимуляція лазерним випромінюванням викликає: - поліпшення кровопостачання та харчування, - стимулює регенерацію клітин і кровоносних судин і синтез білків, - має знеболюючі та протизапальні властивості.

* High Power Laser BTL HIL 7W. * Він належить до серії біостимуляційних процедур, які обробляють тканини, відновлюючи їх на клітинному рівні. Вихідна потужність приблизно в 30-50 разів перевищує звичайну лазерну терапію.

* BTL 6000 SWT - ударна хвильова терапія *. Це дуже ефективний метод лікування болю, пов'язаного з опорно-руховим апаратом. Лікування стимулює уражені тканини до оновлення і регенерації за рахунок поліпшення метаболізму і мікроциркуляції в ушкоджених тканин.

Це дозволяє максимально збільшити ефект біостимулятора та анальгетиків, тим самим прискорюючи процес відновлення. Терапія м'яка, більш комфортна і не викликає побічних ефектів. Це ефективна довготермінова терапія болю.

Ультразвук *. * Механічна вібрація на частотах поза чутливою межею. Найчастіше використовуються при лікуванні частоти 800, 1000, 2400, 3000 Гц.

Місцева криотерапія рідким азотом Це лікування, що складається в стимулюванні використання кріогенних температур для виклику і використання фізіологічних реакцій організму на холод, щоб сприяти лікуванню захворювань або порушень опорно-рухового апарату.

Ванна джакузі Джакуззі є формою підводного масажу. З лікувальною метою використовується лікувальний вплив теплої води разом з механічним впливом пов'язаним з рухом води.

Масаж Найпоширенішою формою масажу є класичний масаж. Залежно від того, наскільки він є інтенсивним, ми розрізняємо його різні властивості: лікувальні, розслабляючі, стимулюючі.