Мануальна терапія

* Мануальна терапія * Виконуються методом Mulligan, Кальтенборн, Cyriax, McKenzie, остеопатією, методи стиснення, мобілізації стисненням. Мануальна терапія має швидкий знеболюючий ефект і, отже, особливо цінується пацієнтами. Мануальна терапія виконується відповідно до IFOMPT (Міжнародна федерація ортопедичних і мануальних терапевтів).

* Ортопедичні методи доктора Джеймса Кірікса *. Cyriax Orthopedics - це діагностичний і лікувальний метод для лікування пошкоджень органів руху. Завдяки прозорому та повторюваному огляді та функціональному тестуванню ви отримуєте повну інформацію про ваш стан.

* Мобілізація пов'язана з рухом Маллігана *. Це діагностично-терапевтичний метод лікування захворювань хребта та суглобів. Брайан Малліган, фізіотерапевт Нової Зеландії, представив свій спосіб боротьби з функціональними розладами в 90-х роках.

* Мануальні мобілізації методом Kaltenborn - Evjenth. * Основою методу є визначення обмеженого руху суглобного хряща як основної причини функціональних порушень.

* Діагностика та лікування синдромів болю в спині за методом Маккензі *. Робота з пацієнтом за методом Маккензі спрямована на зменшення або усунення болю хребта і складається з трьох фаз:

* Повна ручна терапія за Раковським. * Мета цієї концепції полягає в тому, щоб мати справу з людьми, а не тільки з хворобою. Терапія веде до позитивної стимуляції, яка активує власні сили організму, для видужання.

* Фасціальна маніпуляція - Маніпуляція Луїджі Стечко. * Фасціальні маніпуляції є видом мануальної терапії, котрі застосовуються при больових синдромах опорно-рухового апарату.