Кінезитерапія

*Кінезитерапія (ЛФК) * Вправи, які є частиною кінезотерапії, є основною частиною реабілітаційної програми. Ми використовуємо, серед інших, навчальні вправи, активні, активні з опором. У нашій роботі ми використовуємо спеціалізовані методи та пристрої.

* Динамічна балансова платформа Biodex Balance System SD для оцінки та терапії стабільності кінцівок та тіла *. Платформа застосовується: - У пацієнтів після травм, після операцій, - в геріатрії з метою навчання балансу, пропіоцепції, програм профілактики падіння, - у пацієнтів з неврологічними розладами, після інсульту, при хворобі Паркінсона.

* PNF - Проприоцептивна нейром'язова процедура. * Це створення проприоцептивного нервово-м'язового підгруннтя. Цей метод використовується для лікування хворих з неврологічними, травматичними, ортопедичними симптомами. Оцінка та терапія пацієнта грунтується на діагностиці функціональних та структурних розладів, беручи до уваги вплив фізичних, інтелектуальних та емоційних факторів на здоров'я.

* Пойзометричне розслаблення м'язів / Метод наповнення енергією м'язів *. Один з методів мануальної терапії, який використовується для відновлення нормальної довжини м'язів, впливаючи на нормалізацію м'язового тонусу. Розслаблення, розтягування м'язів впливає на відновлення правильної рухливості суглобів.

* Формування координації та рівноваги з використанням інших інструментів *. Еквівалентні вправи використовуються для поліпшення рівноваги, координації рухів та положення. Ці вправи впливають на систему балансу, яка складається з вестибулярних, візуальних органів та пропіорецепторів у суглобах та м'язах.

* Функціональне тренування - Функціональний рух Кейзера та Міні-тензор *. Функціональний тренер "Кейзер" - це багатофункціональна станція, яка забезпечує комплексне тренування тулуба та кінцівок.