Здоровий хребет

Дископатія, біль у спині або шиї, оніміння рук, ішемічна хвороба ... чи може будь-яка з цих проблем вплинути на вас? Довга робота перед комп'ютером, водіння автомобіля, перенесення важких покупок є лише одним з небагатьох факторів, які впливають на ваш хребет. Як наслідок, біль все частішає протягом дня, часто вночі.

Відмінним способом профілактики та лікування синдромів болю в спині є фізичне навантаження. У нашій лікарні ми керуємось програмою ЗДОРОВИЙ ХРЕБЕТ, спрямовану на такі проблеми у людях різного віку. Вправи не повинні бути нудними, ми хочемо запропонувати вам заходи, які є цікавими і різноманітними, не тільки для хребта і спини, а й поліпшать стан всього тіла. Класи ЗДОРОВИЙ ХРЕБЕТ є одним з найбезпечніших видів фізичної активності, в той же час привабливим поєднанням декількох методів, включаючи вправи ABT, йога, пілатес, TBC або FITTBALL. Другий тип вправ в рамках програми «Здоровий хребет» класи самостійної терапії (самолікування), який навчить вас, як за допомогою вправ полегшити біль в спині, вирішити проблеми з суглобами, і як практикувати, сидіти, спати, працювати, щоб уникнути проблем, довгі роки.

Основна мета - вивчити прості вправи, нормалізувати напругу м'язів та стабілізувати хребет. Неодноразово проводяться під наглядом фізіотерапевта стати частиною кожного з вас і сприяти зниженню напруженості в організмі, збільшуючи діапазон рухів хребта і суглобів, а також поліпшити поставу. Фізіотерапевт порадить вам, як мати справу з корінцевим болем, ішіазом, болем в шиї, стегні, п'ятковими шпорами і багатьма іншими скелетно-м'язовими захворюваннями і як запобігти рецидивам симптомів.

Заняття проводяться у декількох групах. Тренер налаштовує тип і інтенсивність вправ до можливостей кожного з учасників.

Якщо у вас виникають сильні болі в спині або болі в суглобах, наші заняття допоможуть вам уникнути болю, допомагти вам зрозуміти ваші симптоми та реагувати правильно.

Заняття проводяться в лікарні "Ортопедикум" на вул. Коло Strzelnica 3 у Кракові. Будь ласка, зв'яжіться з: Тел. (12) 425 38 51, (12) 370 87 44, (12) 370 87 43, E-mail: recepcja@ortopedicum.pl.