Веду здоровий спосіб життя - залишаюсь здоровим

Тренінги, масажі або як швидко відновитися після травми. Програма "Я живу здоровою - здоровий" - індивідуальна комплексна реабілітаційна програма, яка поєднує в собі індивідуально підібрані вправи та масажі. Це найкраще для всіх, хто хоче піклуватися про своє тіло і дух. Індивідуально розроблена схема дозволяє будь-кому брати участь у програмі.

Програма спрямована на людей: - активні, після травм, які хотіли б повернутися до своєї попередньої діяльності, які хочуть працювати над формуванням "форми та потенціалу тіла"; - малоактивні або неактивні, які хотіли б розпочати свої пригоди зі спортом і вживати здорову їжу і до цих пір були обмежені болем, - для людей з ожирінням, які хочуть працювати над втратою ваги та покращення харчових звичок.

"У здоровому тілі здоровий дух" - це гасло нашої програми. Кожен пацієнт на першій зустрічі проходить детальну співбесіду про травми, від яких вони постраждали, а також про їх поточний спосіб життя, харчові звички та рівень активності. Під час цієї зустрічі Ви будете оцінювати загальний стан здоров'я пацієнта та можливі обмеження поєднані з травмою. На основі зібраних даних виявляються основні цілі реабілітації.

Програма складається з п'яти кроків, які проводяться під професійним контролем фізіотерапевта. Під час різноманітних тренувань кожен учасник працює над своєю діяльністю, силою, координацією і балансом. Тренінги зміцнюють м'язи та формують тіло. Для душі ми рекомендуємо масаж після кожного тренування, що дозволяє швидше розслаблятися і відновити організм.

Заняття проводяться в лікарні "Ортопедикум" на вул. Коло Strzelnica 3 у Кракові. Будь ласка, зв'яжіться з: майстрами фізіотерапії тел. (012) 370 87 43, (012) 370 87 44 або 608 591 107.

Вартість: 300 PLN для одноразова зустріч, 1300 PLN для пакету - 5 зустрічей.