Веду здоровий спосіб життя - залишаюсь здоровим

Тренінги, масажі або як швидко відновитися після травми. Програма "Я живу здоровою - здоровий" - індивідуальна комплексна реабілітаційна програма, яка поєднує в собі індивідуально підібрані вправи та масажі. Це найкраще для всіх, хто хоче піклуватися про своє тіло і дух. Індивідуально розроблена схема дозволяє будь-кому брати участь у програмі.

Здоровий хребет

Дископатія, біль у спині або шиї, оніміння рук, ішемічна хвороба ... чи може будь-яка з цих проблем вплинути на вас? Довга робота перед комп'ютером, водіння автомобіля, перенесення важких покупок є лише одним з небагатьох факторів, які впливають на ваш хребет. Як наслідок, біль все частішає протягом дня, часто вночі.

Корекційна гімнастика для дітей

В інтересах здоров'я ваших дітей ми заохочуємо вас до корекційної гімнастики. Реабілітація зазвичай асоціюється з рутиною. Дуже часто школярі не розуміють, що вправи допомагають їм правильно розвиватися.

Реабілітаційні заняття

Ми пропонуємо Вам зупинитися на відновлювальній відпустці (як у санаторії), метою якої є відновлення фізичної підготовки, котра була обмежена хвобою опорно-рухового апарату.