Професійний догляд в повному обсязі - ортопедія, реабілітація, фізіотерапія в Кракові

Ортопедична лікарня в Кракові - це сучасне обладнання, комфортабельні умови перебування і понад 100 видів процедур з області ортопедії і травматології органів руху.

КОМФОРТНІ УМОВИ ЛІКУВАННЯ

Лікарняний Відділ розпоряджається 33 ліжками одно- і двомісних палатах. Всі палати обладнані ваннами, кондиціонуванням, холодильниками, супутниковим телебаченням, а також Інтернетом, пристосуваннями для обслуговування неповноцінних осіб.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Ортопедікум займається понад 100 видами процедур в сфері ортопедії і травматології органів руху, зокрема ендопротезуванням тазостегнового (кульшового) і колінного суглобів. Крім того процедури з області ревізії тазостегнового і колінного суглобів, реконструкції кінцівок з використанням мікрохірургічної техніки в лікуванні ускладнень травм опорно-руховогоапарату, ортопедичної онкології.

Комп'ютерна навігаціна система AESCULAP – ORTHOPILOT®

Дозволяє дуже точну локалізацію ендопротезу відносно механічної осі кінцівки, оптимальний підбір його величини, відповідно до індивідуальних анатомічних ознак пацієнта.

Забезпечує більшу точність процедури, стійкість ендопротезу. OrthoPilot® не вимагає додаткових досліджень пацієнта перед операцією і не наражає його на випромінювання під час виконання рентгенівських зйомок або комп'ютерної томографії.

При підборі ендопротезу, Ортопедікум користується комплексною пропозицією продуктів Aesculap AG. До них відносяться тазостегнові ендопротези з короткою ніжкою (зазвичай для молодших пацієнтів), стандартні і ревізійні (як цементні, так і безцементні) ендопротези, а також гіпоалергенні імпланти з оболонкою AS (allergy solution - рішення для алергіків). Широкий спектр можливостей апарату дає можливість нашим лікарям знаходження оптимального рішення для кожного пацієнта і виконання практично всіх процедур ендопротезування кульшового і колінного суглобів.