ОРТОПЕДІКУМ - ОРТОПЕДИЧНА ЛІКАРНЯ У КРАКОВІ

ГОЛОВНИМ НАПРЯМКОМ МЕДИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОРТОПЕДІКУМ Є ПРОТЕЗУВАННЯ КУЛЬШОВОГО І КОЛІННОГО СУГЛОБІВ

У рамках роботи реалізовуються процедури в сфері артроскопії, спортивної медицини, реконструкції ПХЗ, хірургії стопи, хірургії руки, хірургії хребта. Ортопедична лікарня в Кракові забезпечує комплексну програму реабілітації, яка з'єднує багато форм терапії, користуючись сучасними технологічними рішеннями. Завдяки цьому можливо є застосування майже всіх доступних тепер на ринку методів лікування, таких як терапія високоенергетичним лазером, Kaiser Functional Movement, а також багато інших.

ОДИН ЦЕНТР

Увесь процес лікування проходить в цьому самому місці, починаючи від діагностики, оперативного лікування аж до кінцевої реабілітації.

ОДИН ПАЦІЄНТ - ОДИН ЛІКАР

На кожному етапі лікування пацієнт залишається під опікою одного лікаря, як під час операції, так і під час процесу реабілітації.

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПІДГРУНТТЯ

Лікарня Ортопедікум обладнана сучасними технологіями, що забезпечує найкращі результати лікування, серед яких є комп'ютерна навігаційна система Aesculap-OrthoPilot®, що застосовується при ендопротезуванні.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Програма перебування адаптована індивідуально до потреб кожного пацієнта, а персонал лікарні докладає усіх зусиль, щоб забезпечити пацієнтам високий стандарт догляду.

ЛІКАРНЯ ОРТОПЕДІКУМ З 2009 РОКУ ВОЛОДІЄ СЕРТИФІКАТОМ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ, СУМІСНИЙ ІЗ ЗАПИТАМИ НОРМИ ISO 9001:2008.

НОВІ НАПРЯМИ ЛІКУВАННЯ В ЛІКАРНІ ОРТОПЕДІКУМ

Крім аллопластики, ортопедична лікарня в Кракові реалізовує спеціальну пропозицію в сфері ревізії тазостегнового і колінного суглобів, а також реконструкції кінцівок з використанням мікрохірургічної техніки в лікуванні ускладнень травм опорно-рухового апарату.

РЕВІЗІЇ КУЛЬШОВОГО І КОЛІННОГО СУГЛОБІВ

Ендопротезування не завершує процес лікування, часто являючись початком складного процесу і наступних процедур. Причини ускладнень можуть бути різноманітні. Необхідність щораз більшої кількості ревізій зазвичай є наслідком асептичного ослаблення, біляпротезного запалення, а також травм і переломів, або механічного пошкодження імплантів.

РЕКОНСТРУКЦІЯ КІНЦІВОК

Команда спеціалістів - ортопедів в ортопедичній лікарні в Кракові вже багато років виконує повну сферу лікування переломів і їх ускладнень, тобто "свіжі переломи", переломи "ускладнені", переломи, що неправильно зрослись чи пошкодження нервів. У рамках хірургії руки, фахівці спеціалізуються особливо в сфері процедур ревматичної руки, реконструкції сухожиль і суглобів, а також артроскопії зап'ястя і ліктя. На увагу заслуговує також відбудовувальна хірургія, в тому числі лікування пролежнів чи інфекційних ускладнень в сфері гострих і тривалих запалень кісток.